Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.04.2024, 18:05

Головна » 2017 » Грудень » 18

15-16 грудня у м. Броварах відбулися Всеукраїнські змагання серед школярів з легкої атлетики в приміщенні, присвячені пам’яті ЗТУ С.Операйла.

Іванова Анастасія у секторі для штовхання ядра показала результат 11 м. 47 см. і посіла 8 місце. Швець Євгеній на    60 м. з/б у забігу фініш перетнув другий, але в підсумку посів 9 місце, на чотирьохсотметрівці показав одинадцятий результат.

Переглядів: 265 | Додав: dusha | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

14-16 грудня 2017 року в спортивному комплексі Сумського національного аграрного університету пройшли змагання за програмою ХХVІ Обласних спортивних ігор школярів з баскетболу серед команд юнаків ІІ групи. В змаганнях прийняли участь переможці зональних змагань збірні команди Білопільського, Великописарівського, Кролевецького, Сумського районів. Змагання проходили за круговою системою в одне коло. Збірна школярів Білопільського району перемігши команди Великописарівського району з рахунком 28:9, Кролевецького району – 31:29, Сумського району – 41:30 виборола перше місце. Друге місце, маючи в своєму активі дві перемоги над командами Сумського (35:19), Великописарівського (27:19) районів, виборола команда школярів Кролевецького рай ... Читати далі »

Переглядів: 308 | Додав: dusha | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)