<a href="http://stfalcon.github.io/euromaidan/" class="em-ribbon" style="position: absolute; left:0; top:0; width: 90px; height: 90px; background: 

      БІЛОПІЛЬСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ІМ. ЮРІЯ БІЛОНОГА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
відділення легкої атлетики
Меню сайту

Форма входу

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 17.12.2018, 15:59

 

   Прізвище, ім’я: Іванова Анастасія

   Спеціалізація :   штовхання ядра,

                           метання диску.

   Досягнення:      чемпіонка України, срібний призер чемпіонату

                            України, багаторазова переможниця

                            першості області, КМСУ.

 Тренер: Міллєр Роман Олександрович

 


   Прізвище, ім’я: Кукса Владислав.

   Спеціалізація :   штовхання ядра,

                           метання диску.

   Досягнення:      чемпіон України,

                            багаторазовий призер

                            першості області.

 Тренер: Корнієнко Юрій Васильович

 


  Прізвище, ім’я:  Опанасенко Віталій

   Спеціалізація :  штовхання ядра,

                              метання диску

   Досягнення:     чемпіон України, багаторазовий

                             переможець першості області.

 

                                   Тренер: Лазоркін Руслан Олександрович

 

   Прізвище, ім’я: Швець Евгеній

   Спеціалізація : біг на 400 м., бар'єрний біг

   Досягнення:  багаторазовий переможець

                           обласних змагань.

    Тренер: Лазоркін Руслан Олександрович

 


 

   Прізвище, ім’я: Булиух Юлія.

   Спеціалізація : штовхання ядра,

                             метання диску.

   Досягнення:  неодноразова переможниця першості області.

                          багаторазова  призерка обласних змагань.

    Тренер: Лазоркін Руслан Олександрович


 

    Прізвище, ім’я: Авраменко Валентина.

   Спеціалізація : штовхання ядра,

                             метання диску.

   Досягнення:  неодноразова переможниця першості області.

                          багаторазова  призерка обласних змагань.

    Тренер: Лазоркін Руслан Олександрович


 

   Прізвище, ім’я: Чеманов Давід.

   Спеціалізація : біг на середні дистанції , бар'єрний біг.

   Досягнення:  неодноразовий переможець та призер

                          обласних змагань.

    Тренер: Корнієнко Юрій Васильвич

 


 

   Прізвище, ім’я: Жаровський Дмитро.

   Спеціалізація : метання диску, біг 400 м. з/б

   Досягнення:  неодноразовий переможець та  

                          призер обласних змагань.

   Тренер: Корнієнко Юрій Васильович

 

 

 


   Прізвище, ім’я: Рябущенко Даніл.

   Спеціалізація : біг на середні дистанції

   Досягнення:  переможець Всеукраїнських змагань

                          та  обласних змагань.

   Тренер: Лазоркін Руслан Олександрович

 

 


 

 

 

 

Білопілля © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz