<a href="http://stfalcon.github.io/euromaidan/" class="em-ribbon" style="position: absolute; left:0; top:0; width: 90px; height: 90px; background: 

      БІЛОПІЛЬСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ІМ. ЮРІЯ БІЛОНОГА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Досягнення легкоатлетів ДЮСШ
Меню сайту

Форма входу

Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.08.2019, 06:59

Досягнення легкоатлетів Білопільської ДЮСШ ім.. Юрія Білонога

 

№ з/п

Прізвище та ім’я спортсмена

Досягнення

1.

Юрій Білоног

ЗМСУ,чемпіон Світу та Європи зі штовхання ядра, рекордсмен України, учасник двох Олімпіад.

2.

Лашин Дмитро

МСУ, Чемпіон ЕМОД серед юнаків з бігу на 3000 м. (2005 р.), Чемпіон Європи серед юніорів на 10 000 м. (2007 р.), багаторазовий чемпіон України.

3.

Сегеда Станіслав

МСУ, Срібний призер Всесвітньої Гімназіади зі штовхання ядра ( 2006 р.), багаторазовий чемпіон України.

4.

Савчук Владислав

6-разовий чемпіон України серед юнаків зі штовхання ядра.

5.

Заріцький Микола

6-разовий чемпіон України серед юнаків з бігу на серені дистанції.

6.

Кальченко Максим

3-разовий чемпіон України серед юнаків зі штовхання ядра

7.

Шамуков Руслан

2-разовий чемпіон України серед юнаків зі штовхання ядра

8.

Фрейдун Олег

Срібний призер чемпіонату України серед юнаків зі штовхання ядра

9.

Муха Володимир

Срібний призер чемпіонату України серед юнаків з бігу на середні дистанції

10.

Чечельницький Денис

Срібний призер чемпіонату України серед юнаків з бігу на середні дистанції

11.

Соляник Руслан

Срібний призер чемпіонату України серед юнаків з бігу на середні дистанції

12.

Авраменко Павло

Срібний призер чемпіонату України серед юнаків з метання спису

13.

Суховій Віктор

Срібний призер чемпіонату України серед юнаків з бігу на середні дистанції

14.

Редченко Андрій

Срібний призер чемпіонату України серед юнаків з бігу на середні дистанції

15.

Ручка Богдан

Срібний призер чемпіонату України серед юнаків зі штовхання ядра

16.

Нісков Данило

Срібний призер чемпіонату України серед юнаків в бігу на 400 метрів

17.

Патлавська Тетяна

Срібний призер чемпіонату України серед молодших дівчат в легкоатлетичному двоборстві

18.

Козій Олексій

3-разовий бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків в бігу на1500 м. з/п 2000 м з/п.

 

19.

Кириченко Катерина

4-разова бронзова призерка чемпіонату України серед дівчат в бігу на 1500 м. та 400 м. з /б

 

20.

Пономаренко Ігор

Бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків в бігу на1500 м.

21.

Соляник Роман

Бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків в бігу на1500 м.

22.

Савчук Богдан

Бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків з легкоатлетичних метань

23.

Міллєр Роман

Бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків з легкоатлетичних метань

24.

Євтушенко Карина

                     Бронзова  призерка  чемпіонату України серед дівчат зі  штовхання ядра

 

 

    

Білопілля © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz