Вітаю Вас, Гість · RSS 26.04.2024, 16:07

Головна » 2015 » Грудень » 22 » Змагалися скороходи
12:50
Змагалися скороходи

19  грудня у легкоатлетичному манежі УАБС в м. Суми відбулись змагання Фіналу Кубку України зі спортивної ходьби та Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона В.Голубничого. Разом з тим, відбулися урочистості  з нагоди 25-річного ювілею з дня заснування Національного олімпійського комітету України. На змагання завітали гості з 10 областей України, команда ветеранів з Київської області та представник Латвії.

Організаторами змагань виступили:

Федерація легкої атлетики України

Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації

Сумське обласне відділення НОК України

Федерація легкої атлетики Сумської області

Партнер заходу: Благодійний фонд «Сагасітас-Україна»

Партнери ФЛАСО: Українська академія банківської справи, Сумський державний університет, Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, Сумська обласна державна ТРК, АкадемТВ, ТМ «Іволжанська», Сумський обласний центр зайнятості.

Загалом, цього року змагання зібрали рекордну кількість учасників, а саме 175 чоловік!

Команда Сумської області була представлена широким складом – 52 атлети, до складу команди області увійшли й наші вихованці ДЮСШ: Калашник Дар’я, Білан Роман та дебютантка змагань - Шульга Анастасія . Дар’я на дистанції 2000 м. серед молодших дівчат посіла 9 місце, у цій віковій групі Шульга Анастасія була 17, а Роман Білан фінішував 10 на дистанції 3000 м. серед юнаків 2001/2002 років народження.

Хотілося відзначити, що Сумська область вперше в історії виграла ці змагання у командному заліку!

Бажаємо нашим скороходам наступних звитяг, міцного здоров’я та наснаги!

на фото: Шульга Анастасія та Калашник Дар'я

на фото: Білан Роман (№1322)

Переглядів: 291 | Додав: dusha | Рейтинг: 0.0/0