Вітаю Вас, Гість · RSS 20.04.2024, 15:54

Головна » 2021 » Березень » 19 » ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
12:17
ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и в помещении)23-25 лютого у м. ЛУЦЬКУ відбувся чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих. Вдало виступили вихованці ДЮСШ, які на даний час входять до складу Східного Центру Олімпійської підготовки з легкої атлетики: Авраменко Валентина та Титаренко Олександр, які стали бронзовими призерами в метанні диску серед юніорок та старших юнаків відповідно. Випускник школи Опанасенко Віталій став фаворитом змагань серед юніорів у метанні диску, атлет здобув золоту медаль чемпіонату. Підготував легкоатлетів тренер Лазоркін Р. О. Ще один випускник ДЮСШ Кукса Владислав (тренер Корнієнко Ю. В.) посів 9 місце.