Вітаю Вас, Гість · RSS 19.04.2024, 13:33

Головна » 2016 » Березень » 25 » Срібні призери області
12:23
Срібні призери області

На Сумщині продовжуються змагання за програмою ХХІV обласних спортивних ігор школярів. У місті Суми з 23 по 25 березня 2016 року відбулися фінальні змагання з баскетболу серед команд юнаків ІІ групи. У змаганнях взяли участь 4 команди, які грали по круговій системі.
        У першій  грі наша команда зустрілася з юнаками Кролевецького району де отримала поразку з рахунком 31-12.  Наступну гру, зробивши висновки з поразки, білопільці провели зібрано та результативно і здобули перемогу над командою Липової Долини 33-21. Заключна третя гра з командою Краснопільського району вирішила долю срібних нагород. Захопивши лідерство з перших хвилин зустрічі, наші баскетболісти впевнено вели в рахунку протягом кожної чверті та із загальним рахунком 44-35 здобули перемогу.

У загальному заліку перше місце за командою Кролевецького  , друге – Білопільського, третє – Краснопільського районів.

Вітаємо наших хлопців з вдалим виступом та бажаємо їм успіхів у навчанні та подальших спортивних досягнень.

Команду до змагань підготували вчителі фізичної культури Петровський О. В. та Вовк О.В.

Переглядів: 348 | Додав: dusha | Рейтинг: 5.0/2