<a href="http://stfalcon.github.io/euromaidan/" class="em-ribbon" style="position: absolute; left:0; top:0; width: 90px; height: 90px; background: 

      БІЛОПІЛЬСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ІМ. ЮРІЯ БІЛОНОГА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту

Форма входу

Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 30.09.2020, 09:47

Головна » 2014 » Квітень » 28 » РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
10:07
РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

24-25 квітня на стадіоні ім. Юрія Білонога відбулися районні змагання з легкої атлетики в залік ХХІІ спортивних ігор школярів. Участь у змаганнях прийняли 16 загальноосвітніх шкіл району.                                                    

До програми змагань входили наступні види:

100 м. ,400 м. , 1500 м. , естафета 4х100м, 100 м. з/б,  110  м. з/б, штовхання ядра, стрибок у довжину, 200 м. , 800 м. , 3000 м. , 400 м. з/б  ,          с/х 3000 м. , метання спису, потрійний стрибок .

         Високих результатів в окремих видах досягли та стали дворазовими чемпіонами району: Кириченко Катерина (400 м., 400 з/б м.), Грищенко Олена (100 м. та 200 м.), Качан Андрій (100 м. та 200 м.), Куваєв Богдан  ( штовхання ядра, метання спису) – Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1. Патлавська Тетяна ( стрибок у довжину, 1500 м.), Філоненко Владислав (110 з/б м., 400 з/б м.) – Білопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Євтушенко Каріна (штовхання ядра, метання спису), Лата Юлія ( 400 м., 800 м.), Бублик Інна ( 1500 м., 800 м,) – Білопільський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ. Ховзун Руслан (400 м., 800 м.), Леницький Андрій ( 400 м., 1500 м.) – Куянівський НВК: ЗОШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ. Мосякін Дмитро ( 100 м., стрибок у довжину) – Жовтнева спеціалізована школа І-ІІІ ступенів.                                                                                                                

  Загальнокомандні місця серед шкіл слідуючі:

І група- ЗОШ І-ІІІ ступенів

  1. БЗОШ №1 – 240 очок
  2. БЗОШ №2 – 217  очок
  3. БЗОШ №3 – 203 очка
  4. ВЗОШ №3 – 202 очка
  5. Куяніський НВК – 195 очок
  6. БЗОШ №4 – 190 очок
  7. Жовтнева спеціалізована – 186 очок
  8. Рижівський НВК – 159 очок
  9. Павлівський НВК – 158 очок
  10. БЗОШ-інтернат – 136 очок
  11. Ганнівсько-Тернівська ЗОШ – 104 очок
  12. ВЗОШ №1 – 66 очок
  13. Річківський НВК          - 64  очка

І група- ЗОШ І-ІІ ступенів

  1. Самарська  ЗОШ – 77 очок
  2. Воронівська ЗОШ – 76 очок
  3. Кальченківський НВК – 38 очок

 

Адміністрація ДЮСШ вітає переможців та призерів в особистому та в командному заліках.

 

Переглядів: 313 | Додав: dusha | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Білопілля © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz