Вітаю Вас, Гість · RSS 20.04.2024, 00:21

Головна » 2015 » Вересень » 9 » Першість ДЮСШ з легкої атлетики
10:17
Першість ДЮСШ з легкої атлетики

8 вересня 2015 року на стадіоні ім. Ю. Білонога відбулася відкрита першість ДЮСШ з легкої атлетики . У змаганнях прийняли  участь вихованці відділення легкої атлетики та учні загальноосвітніх шкіл. Метою змагань була популяризація  легкої атлетики та відбір кращих спортсменів для участі в обласних змаганнях.

Юні спортсмени змагалися  в секторі для штовхання ядра та на біговій доріжці. Вихованець Лазоркіна Р. О., срібний призер першості України, Куваєв Богдан став переможцем у секторі для штовхання ядра серед молодших юнаків,  Швець Євген здобув перемогу в бігу на 600 м., Матвієнко Дарина, вихованка Міллєра Р. О.,  в спринті на 60 метрів  встановила особистий рекорд. Бережному Олександру, вихованцю Корнієнка Ю. В., не було рівних на 400 м. Білан Роман у с/х на 2000 м. виконав ІІІ дорослий розряд. Теременко Єлизавета здобула перемогу в бігу на 300 м.

За підсумками змагань сформована збірна команда ДЮСШ, яка буде приймати участь 14-16 вересня 2015 року в м. Сумах.

Переглядів: 348 | Додав: dusha | Рейтинг: 0.0/0