<a href="http://stfalcon.github.io/euromaidan/" class="em-ribbon" style="position: absolute; left:0; top:0; width: 90px; height: 90px; background: 

      БІЛОПІЛЬСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ІМ. ЮРІЯ БІЛОНОГА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту

Форма входу

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 30.09.2020, 08:23

Головна » 2019 » Вересень » 25 » ОСІННІЙ СТАРТ ЛЕГКОАТЛЕТІВ!!!
12:40
ОСІННІЙ СТАРТ ЛЕГКОАТЛЕТІВ!!!

          Традиційні обласні змагання з легкої атлетики між вихованцями команд ДЮСШ та СДЮШОР відбулися 17-18 вересня 2019 року, на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка.       

          Згідно регламенту змагань вікова категорія для вихованців була розділена на три групи: старші (2002-2003 р.н.), середні (2004-2005 р.н) та молодші (2006-2007 р.н).                                                                                 

         До дисциплін, в яких брали участь атлети Білопільської ДЮСШ імені Юрія Білонога, ввійшли: стрибки у довжину, потрійний стрибок, метання диску та спису, штовхання ядра, біг на різні дистанції, бар’єрний біг.                         

         Серед молодших легкоатлетів перемогу здобули Муляров Нікіта та Цакмалова Аліна у штовханні ядра та метанні диску; другі місця посіли: Мисенко Діана в метанні диску, Опанасенко Діана в бігу на 200 метрів, третє місце посів Черняков Євген у метанні диску.                                                       

         У середній віковій категорії перемогу здобули Боровенська Олександра у бігу на 100 м. з/б та 300 м. з/б та Голованенко Іван у бігу на 110 м. з/б та 300 м. з/б, Андрухов Андрій у метанні диску; бронзу у метанні диску отримали  Міллєр Марія та Вавренюк Даніїл.                                                                

        Серед старших спортсменів чемпіонкою у штовханні ядра та метанні диску стала Авраменко Валентина, Янченко Сергій переміг у бігу на 110 м. з/б та потрійному стрибку, а в бігу на 400 м з/б атлет фінішував другим, у стрибку в довжину виборов бронзу. У метанні диску друге місце посіла Мартиненко Маргарита.                                                                                             

        Підготували юних легкоатлетів тренери-викладачі: Лазоркін Р.О., Корнієнко Ю.В., Міллєр Р.О. та Козолуп І.М.                                                           

           Вітаємо чемпіонів та призерів змагань. Так тримати!

Переглядів: 53 | Додав: dusha | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Білопілля © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz