Вітаю Вас, Гість · RSS 27.04.2024, 06:29

Головна » 2016 » Вересень » 19 » Обласні змагання з легкої атлетики серед ДЮСШ
10:49
Обласні змагання з легкої атлетики серед ДЮСШ

Картинки по запросу легкої атлетики14-16 вересня 2016 року в місті Суми пройшли обласні змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ та СДЮШОР. Ці змагання проводяться вже багато  років поспіль, і традиційно приваблюють учасників, бо вони є особистою першістю і включають у себе змагання між трьома віковими категоріями.

Цього року в змаганнях взяли участь близько 350 спортсменів, майже з усіх спортивних шкіл області, де діє відділення легкої атлетики. Вдалий результат показали вихованці Білопільської ДЮСШ ім. Юрія Білонога, на їх рахунку        17 золотих, 2 срібних та 6 бронзових нагород.

Між своїми суперниками у відповідних вікових категоріях не було рівних у штовханні ядра та метанні диску: Івановій Анастасії, Авраменко Валентині, Булиух Юлії, Кравченку Івану, у бар’єрному бігу на 100 та 400 метрів Теременко Елизаветі. Булиух Максим у секторах для стрибків у довжину та потрійному стрибку, теж здобув два перші місця. Швець Евгеній здобув два золота в бігу на 110 м з/б та 400 м. з/б,  а на чотирьохметрівці фініш перетнув третім.

Юні скороходи Калашник Дар’я та Шульга Анастасія у спортивній ходьбі на 1000 м. фінішували першою та другою відповідно. Дебютант обласних змагань Савченюк Олександр із золотом повернувся додому у бігу на 110 м. з/б.

Срібло здобула Теременко Єлизавета у бігу на 400 метрів.

Наливайко Інга у метанні диску та штовханні ядра була третьою. Метальник диску, Опанасенко Віталій, теж був третій.  Піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани Рябущенко Данііл, який фінішув третім на вісімсотметрівці, а в бігу на 1500 метрів, легкоатлет посів перше місце. Черненко Богдана здобула бронзу у метанні півкілограмового спису.

Це перший у цьому навчальному році успіх  юних легкоатлетів Білопільщини на змаганнях обласного рівня.

Вітання призерам і учасникам змагань та їх  наставникам!

Переглядів: 316 | Додав: dusha | Рейтинг: 0.0/0