<a href="http://stfalcon.github.io/euromaidan/" class="em-ribbon" style="position: absolute; left:0; top:0; width: 90px; height: 90px; background: 

      БІЛОПІЛЬСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ІМ. ЮРІЯ БІЛОНОГА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту

Форма входу

Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 30.09.2020, 09:55

Головна » 2014 » Жовтень » 3 » Легкоатлетичний крос - 2014 року
10:41
Легкоатлетичний крос - 2014 року

     1 жовтня 2014 року у міському парку м. Білопілля відбувся легкоатлетичний крос  в залік ХХІІІ спортивних ігор школярів серед загальноосвітніх закладів району. Цього року допомогу у проведенні змагань надав депутат обласної ради Полілуй М. В.                                                            

    Участь прийняло 25 команд, що склало 132 учні. Змагання проводилися в двох вікових групах:  юнаки молодші – 1000 м., дівчата молодші – 1000 м., дівчата старші – 1000 м., юнаки старші – 2000 м.                                                                                                                      

    Чемпіонами та призерами у своїх вікових категоріях стали:

Юнаки молодші

І місце – Редька Кирило ( Ганнівсько-Вирівська ЗОШ)

ІІ місце – Бойко Андрій ( Вирівська ЗОШ)

ІІІ місце – Бобер Сергій ( Ворожбянська ЗОШ №1)

Дівчата молодші

І місце – Лата Юлія ( Білопільський НВК: ЗОШ №3)

ІІ місце – Бондарєва Єлизавета ( Кальченківський НВК)

ІІІ місце – Дородько Анжела ( Жовтнева спеціалізована ЗОШ)  

Дівчата старші

І місце – Тютченко Ілона ( Жовтнева спеціалізована ЗОШ)  

ІІ місце – Великород Інна  ( Марківська ЗОШ)

ІІІ місце – Орищенко Альона (Білопільська спеціалізована ЗОШ)  

Юнака старші

І місце – Єременко Андрій ( Вирівська ЗОШ)  

ІІ місце – Бережний Олександр  ( Білопільська ЗОШ-інтернат)

ІІІ місце – Славко Андрій  (Білопільська спеціалізована ЗОШ)  

  Загальнокомандні місця є слідуючі, серед шкіл І-ІІІ ступенів

І місце посіла Жовтнева спеціалізована ЗОШ, ІІ місце  - Білопільська спеціалізована ЗОШ, ІІІ місце за Марківською ЗОШ. Серед шкіл І-ІІ ступенів І місце – Кальченківський НВК, ІІ місце – Біланівська ЗОШ , ІІІ місце посіла Самарська ЗОШ.                                                                                       

         Всі учасники змагань отримали подарунки, а переможці та призери грамоти , медалі та цінні подарунки.                                                                                                                           

          Адміністрація ДЮСШ щиро дякує Полілую Миколі Вікторовичу за надану допомогу у проведенні даних змагань.

  

Переглядів: 295 | Додав: dusha | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Білопілля © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz