Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 27.04.2024, 02:38

Головна » Архів матеріалів

Переглядів: 269 | Додав: dusha | Дата: 29.12.2017 | Коментарі (0)

Робота Білопільської дитячо-юнацької спортивної школи ім. Юрія Білонога протягом 2017 року була спрямована на вдосконалення системи підготовки спортсменів та виступи їх на змаганнях різного рівня.

Спортивний рік для нашого закладу видався напруженим та цікавим, про що свідчать ряд спортивних подій та змагань різного рівня. Загалом, вихованці прийняли участь у 11 Всеукраїнських, 21 обласних та 14 районних змагань.

... Читати далі »

Переглядів: 316 | Додав: dusha | Дата: 28.12.2017 | Коментарі (0)

15-16 грудня у м. Броварах відбулися Всеукраїнські змагання серед школярів з легкої атлетики в приміщенні, присвячені пам’яті ЗТУ С.Операйла.

Іванова Анастасія у секторі для штовхання ядра показала результат 11 м. 47 см. і посіла 8 місце. Швець Євгеній на    60 м. з/б у забігу фініш перетнув другий, але в підсумку посів 9 місце, на чотирьохсотметрівці показав одинадцятий результат.

Переглядів: 267 | Додав: dusha | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

14-16 грудня 2017 року в спортивному комплексі Сумського національного аграрного університету пройшли змагання за програмою ХХVІ Обласних спортивних ігор школярів з баскетболу серед команд юнаків ІІ групи. В змаганнях прийняли участь переможці зональних змагань збірні команди Білопільського, Великописарівського, Кролевецького, Сумського районів. Змагання проходили за круговою системою в одне коло. Збірна школярів Білопільського району перемігши команди Великописарівського району з рахунком 28:9, Кролевецького району – 31:29, Сумського району – 41:30 виборола перше місце. Друге місце, маючи в своєму активі дві перемоги над командами Сумського (35:19), Великописарівського (27:19) районів, виборола команда школярів Кролевецького рай ... Читати далі »

Переглядів: 308 | Додав: dusha | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

15-16 грудня в м. Броварах пройдуть Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики.  У складі Сумської області приймують участь і наші вихованці - ІВАНОВА АНАСТАСІЯ (штовхання ядра) та ШВЕЦЬ ЄВГЕНІЙ ( біг 60 м. з/б та 400 м.).

Чекаємо вдалих стартів!!!

Переглядів: 320 | Додав: dusha | Дата: 13.12.2017 | Коментарі (0)

Після завершення районних змагань з баскетболу серед юнаків була сформована збірна команда району в складі учнів: Кукси Владислава, Чеманова Давида, Жаровського Дмитра, Бунчукова Нікіти, Бусенка Сергія, Тимченка Данила, Скрипченка Дмитра,Галуна Богдана, Кочмали Кіріла, Платонова Олександра, Пономаренка Владислава.

&nbs ... Читати далі »

Переглядів: 300 | Додав: dusha | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

Згідно графіка районних змагань у залік ХХVІ  спортивних ігор школярів, 16 листопада відбулися змагання з баскетболу серед юнаків команд І групи. Дані змагання зібрали 7 команд – учасників, які були поділені на дві групи та змагалися у групових етапах за коловою системою, за вихід до фіналу. Жереб розприділив наступним чином:

І група

1. Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

2. Улянівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ

Переглядів: 323 | Додав: dusha | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 367 | Додав: dusha | Дата: 10.11.2017 | Коментарі (0)

Місто Дніпро наприкінці вересня вперше за часи незалежності України приймав командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 років народження. Змагання проходили на реконструйованому стадіоні «Трудові резерви». Урочисте відкриття Чемпіонату розпочалось з параду учасників, яких налічувалося більше 700 чоловік. Привітала спортсменів, які представляють різні області України, президент федерації легкої атлетики Дніпропетровщини Марина Філатова.                                         ... Читати далі »

Переглядів: 398 | Додав: dusha | Дата: 02.10.2017 | Коментарі (0)

Картинки по запросу манеж суми 20 вересня в Легкоатлетичному манежі Сумського державного університету в рамках  Міжнародного дня студентського спорту вшанували кращих спортсменів області та підвели підсумки спортивних ігор школярів та огляди конкурси серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.

Привітати переможців та призер ... Читати далі »

Переглядів: 347 | Додав: dusha | Дата: 25.09.2017 | Коментарі (0)