Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.04.2024, 02:48

Головна » 2019 » Лютий » 6 » ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ В ПРИМІЩЕННІ 2019 рік!!!
14:25
ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ В ПРИМІЩЕННІ 2019 рік!!!

Картинки по запросу чемпіонат україни з легкої атлетики серед юнаків 2019 рокуЗ 28 по 30 січня у легкоатлетичному манежі СумДУ м.Суми пройшов чемпіонат України серед юнаків та дівчат (2002р.н та молодші). Сумську область на домашньому чемпіонаті представляли 100 чоловік (55 юнаків і 45 дівчат). Набравши 512 залікових очків,  команда області  виборола високе 6-е місце. Участь у змаганнях прийняли й легкоатлети Білопільської ДЮСШ  ім. Юрія Білонога.

Захоплючим видався фінал у секторі для штовхання ядра між юнаками, де майже до останньої спроби не було відомо, хто стане чемпіоном, так як після кожної спроби мінявся лідер. Серед 12 фіналістів були два вихованці нашої спортивної школи. У підсумку Опанасенко Віталій, (тренер Лазоркін Р.О.), став бронзовим призером; Кукса Владислав, (тренер Корнієнко Ю.В.), посів 9 місце. У другий день змагань у цій дисципліні виступали дівчата. Путівку до фіналу виборола Авраменко Валентина, (тренер Лазоркін Р.О.), і в результаті атлетка посіла  10 місце.

Всього у цьому чемпіонаті прийняли участь 8 вихованців відділення легкої атлетики ДЮСШ. У командному заліку серед 41 ДЮСШ України команда Білопільської спортивної школи ім.. Юрія Білонога посіла 12 місце.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним стартом! Бажаємо вдалих виступів на змаганнях чемпіонату України серед юніорів, що пройде на початку лютого в цьому ж манежі!

Переглядів: 237 | Додав: dusha | Рейтинг: 0.0/0