<a href="http://stfalcon.github.io/euromaidan/" class="em-ribbon" style="position: absolute; left:0; top:0; width: 90px; height: 90px; background: 

      БІЛОПІЛЬСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ІМ. ЮРІЯ БІЛОНОГА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту

Форма входу

Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.09.2018, 22:52

Головна » 2016 » Жовтень » 4 » Змагання з легкоатлетичного кросу
15:12
Змагання з легкоатлетичного кросу

        Картинки по запросу білопілля старий парк 04 жовтня 2016 року в міському парку міста Білопілля відбувся районний легкоатлетичний крос серед збірних команд шкіл в залік ХХV спортивних ігор школярів. У змаганнях взяли участь учні 23 шкіл району. Більше 150  учасників змагалися в легкоатлетичному кросі. Захід урочисто відкрив директор Білопільської  ДЮСШ ім. Юрія Білонога Ніна Іванівна Лазаренко, яка зазначила, що даний вид змагань дає старт ХХV районним спортивним іграм, також побажала учасникам змагань сили, мужності та спортивних перемог.

 

 Згідно положення змагання проводилися по двом віковим групам серед юнаків та дівчат.                                                                                                              

     Першими на старт вийшли молодші дівчата, які долали дистанцію в 1000 м.  І місце – Матвієнко Дарина, ІІ місце – Теременко Єлизавета (обидві учениці Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.. №1), ІІІ місце – Матюшенко Аліна (Вирівська ЗОШ І- ІІІ ст.).                                                              

   Серед юнаків молодших на дистанції 1000 м. до трійки лідерів увійшли І місце – Ісаєв Денис ( Ганівсько-Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст..) ІІ  місце – Рябущенко Данило (Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 ім. С. М. Гордієнка)              ІІІ  місце – Шаповаленко Денис ( Ганівсько-Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст..).                      

     У старшій віковій групі серед дівчат на дистанції 1000 м. призові місця розподілилися наступним чином: І місце - Дородько Анжела ( Миколаївська спеціалізована школа І-ІІІ ст.), ІІ місце – Заяць Діана (Вирівська                           ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІІ місце – Акіншина Анастасія (Ворожбянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3).                                                                                   

    Старші юнаки змагалися на дистанції 2000 метрів. У напруженій боротьбі, де протягом дистанції змінювався лідер, перемогу здобув Сазонов Ігор (Білопільський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ №3), срібло завоював Бойко Андрій (Вирівська ЗОШ І- ІІІ ст.), програвши 7 секунд чемпіону. Третє місце виборов Швець Євген, учень Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.. №1.

 

       У командному заліку місця розподілилися так:

І група

І місце - Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.. №1;

ІІ місце - Вирівська ЗОШ І- ІІІ ст.;

ІІІ місце - Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 ім. С. М. Гордієнка.

ІІ група

І місце – Кальченківський НВК:ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ;

ІІ місце – Воронівська ЗОШ І-ІІ ст..;

ІІІ місце – Біланівська ЗОШ І-ІІ ст..

 

Переглядів: 102 | Додав: dusha | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Білопілля © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz