Вітаю Вас, Гість · RSS 20.04.2024, 01:51

Головна » 2017 » Жовтень » 2 » Підсумок командного ЧУ з легкої атлетики
13:31
Підсумок командного ЧУ з легкої атлетики

Місто Дніпро наприкінці вересня вперше за часи незалежності України приймав командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 років народження. Змагання проходили на реконструйованому стадіоні «Трудові резерви». Урочисте відкриття Чемпіонату розпочалось з параду учасників, яких налічувалося більше 700 чоловік. Привітала спортсменів, які представляють різні області України, президент федерації легкої атлетики Дніпропетровщини Марина Філатова.

«Раді всіх вітати у нашому гостинному місті. Дійсно, сьогодні велике спортивне свято для всієї спортивної громадськості, а особливо для шанувальників легкої атлетики. Хлопці і дівчата, усім вам вдалих стартів. Ви зараз перебуваєте у такому гарному віці, коли у спорті у вас іще все попереду. А цей Чемпіонат нехай стане гарним стартом у вашій спортивній кар'єрі. Усім удачі», - сказала Марина Філатова.

Склад команди Сумської області представляли чотири юних легкоатлетів Білопільської ДЮСШ ім. Юрія Білонога.

Як зазначили тренери-викладачі спортсменів: Лазоркін Руслан та Корнієнко Юрій, їх вихованці їхали на змагання з гарним настроєм  чекали стабільно високих результатів, про що і свідчить підсумок.

Так, досить вдало виступили наші метальники диску: Опанасенко Віталій став володарем золотої нагороди  у цій дисципліні, а в штовханні ядра посів 5 місце. Авраменко Валентина виборола третє місце у метанні кілограмового диску, а в штовханні ядра стала сьомою.

Не вистачило кількох сантиметрів до бронзової медалі Куксі Владиславу у підсумку в змаганнях з метання диску він четвертий, а в штовханні ядра показав сьомий результат.

Юний бар’єрист Чеманов Давід у бігу на 110 м з/б фінішував четвертим, а на 400 м. з/б – восьмий.

У командному заліку серед 54 ДЮСШ наша команда зайняла високе 7-е місце (115 очок). Решта команд області має слідуючі результати: ОДЮСШ м.Суми – 11-е (96 очок), ДЮСШ Конотоп – 25-е (61 очко), КЗ СРДЮСШ Суми – 32-е (53 очок), ДЮСШ м.Охтирка – 41-е (38 очок).

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів з успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

Переглядів: 398 | Додав: dusha | Рейтинг: 0.0/0