Вітаю Вас, Гість · RSS 19.04.2024, 02:37

Головна » 2016 » Лютий » 19 » Переможець визначився!
11:14
Переможець визначився!

18 лютого визначився переможець районних змагань з волейболу серед юнаків в залік ХХІV спортивних ігор школярів.

Напружена боротьба відбулася на спортивному майданчику в першій грі між командами Білопільської ЗОШ №2 та Верхосульського НВК. За підсумками двох партій з однаковим рахунком 25-19 перемогу здобули юнаки Верхосульського НВК. У другій грі з перевогою у рахунку 2-0 по партіям школярі з Верхосулки достроково стали чемпіонами району, обігравши команду Куянівського НВК. У третій, заключій грі вирішувалася доля другого місця між командами Білопільської ЗОШ №2 та Куянівського НВК. У цій грі фортуна посміхнулася юнакам з м, Білопілля і в загальному заліку вони здобули срібні нагороди. Куянівці, відповідно, посіли третє місце.

Вітаємо чемпіонів та призерів змагань.

У результаті цих змагань сформована команда, яка буде захищати честь Білопільського району на обласному рівні.

Переглядів: 358 | Додав: dusha | Рейтинг: 5.0/1