Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.04.2024, 04:33

Головна » 2016 » Березень » 17 » Антон Дудченко - срібний призер чемпіонату Європи з біатлону серед юніорів
14:20
Антон Дудченко - срібний призер чемпіонату Європи з біатлону серед юніорів

17.03.2016 року  в Поклюці, Словенія завершилася перша гонка Чемпіонату Європи серед юніорів з біатлону. Класична індивідуальна дисципліна була здобута  юними біатлоністами з Білорусі, України і Казахстану. В гонці стартувало 90 учасників.

Другий результат у гонці при однаковій стрільбі з лідером показав Антон Дудченко,  кращий серед українських біатлоністів, (випускник Білопільської ДЮСШ, уродженець села Вири,  перший тренер Кулак М.І.). В Антона  був один промах, але ходом, наш біатлоніст програв білоруському спортсмену  Віктору Кривко,

Третім з двома промахами на фініш прибіг Роман Єрьомін зі збірної команди Казахстану.

Ми ж, у свою чергу, вітаємо юного біатлоніста та його першого наставника, Миколу Івановича. Щиро бажаємо Антону нових перемог та звершень, влучних пострілів та швидкої лижні!

Попереду на нашого земляка чекають ще дві гонки ( гонка переслідування та спринт).

Переглядів: 314 | Додав: dusha | Рейтинг: 5.0/1