<a href="http://stfalcon.github.io/euromaidan/" class="em-ribbon" style="position: absolute; left:0; top:0; width: 90px; height: 90px; background: 

      БІЛОПІЛЬСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ІМ. ЮРІЯ БІЛОНОГА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту

Форма входу

Календар
«  Жовтень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.09.2018, 22:40

Головна » 2015 » Жовтень » 1 » Легкоатлетичний крос відкрив ХХIV спортивні ігри школярів
14:02
Легкоатлетичний крос відкрив ХХIV спортивні ігри школярів

   Першого дня  жовтня в міському парку м. Білопілля відбувся легкоатлетичний крос в залік ХХІV спортивних ігор школярів.  

      Сприятлива, сонячна погода на змагання зібрала більше 180 учасників з 26 загальноосвітніх шкіл Білопільського району. Програма змагань включила в себе стандартну вікову групу: молодші та старші юнаки та дівчата. Молодші спортсмени змагалися на дистанції 500 м., старші дівчата - 1000 м., старші юнаки - 2000 м.                     

   Результати слідуючі:

Дівчата молодші:

  1 місце – Литвиненко Аліна (Жовтнева ЗОШ).

  2 місце -  Авраменко Валентина ( Білопільська ЗОШ №1).

  3 місце – Теременко Єлизавета ( Білопільська ЗОШ №1).

Дівчата старші:

  1 місце – Тютченко Ілона (Жовтнева ЗОШ).

  2 місце -  Васіна Олена  ( Марківська ЗОШ).

  3 місце – Коваленко Юлія ( Білопільський НВК №4).

Юнаки молодші:

  1 місце – Швець Євген ( Білопільська ЗОШ №1).

  2 місце -  Буйваленко Владислав ( Ульянівська ЗОШ ).

  3 місце – Потапенко Богдан ( Павлівський НВК).

Юнаки старші:

    1 місце – Заяц Дмитро ( Вирівська ЗОШ ).

    2 місце -  Бережний Олександр ( Білопільська ЗОШ-інтернат ).

    3 місце – Славко Андрій (Білопільська ЗОШ №1).

Загальнокомандні результати:

І група

      1. місце  -  Білопільська спеціалізова ЗОШ І-ІІІ ст.. №1

      2. місце  -  Жовтневська спеціалізова ЗОШ І-ІІІ ст..

      3. місце  -  Марківська спеціалізова ЗОШ І-ІІІ ст..

      4. місце -   Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 .

      5. місце -  Білопільська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

      6 місце -   Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.

      7 місце  -  Павлівський НВК.

      8 місце  -  Куянівський НВК.

      9 місце  -  Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст.

      10 місце -  Білопільський НВК №4.

      11 місце -  Ганівсько-Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.

      12 місце - Ворожбянський НВК№1.

      13 місце - Білопільський НВК №3.

      14 місце - Товстянський НВК

      15 місце - Рижівський НВК.

      16 місце - Іскрисківщинський НВК.

      17 місце - Луциківський НВК.

      18 місце - Верхосульський НВК

      19 місце - Тучнівський НВК

 ІІ група

      1 місце – Воронівська ЗОШ І-ІІ ст..

      2 місце – Біланівська ЗОШ І-ІІ ст.

      3 місце – Кальченківський НВК.

      4 місце - Шкуратівська ЗОШ І-ІІ ст.

      5 місце - Самарська ЗОШ І-ІІ ст.

      6 місце - Бобрицька ЗОШ І-ІІ ст.

      7 місце - Ворожбянський НВК№4

 

   Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків. 

 

 

 

 

Переглядів: 96 | Додав: dusha | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Білопілля © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz