Вітаю Вас, Гість · RSS 18.04.2024, 17:35

Головна » 2017 » Травень » 15 » І знову на висоті!
14:02
І знову на висоті!

11-12 травня 2017 року на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка пройшли змагання з легкої атлетики в залік ХХV обласних спортивних ігор школярів.

Наші легкоатлети вдало виступили на цих змаганнях. Перемогу святкували: Рябущенко Данило на дистанції 1500 м. та 800 м. серед молодших юнаків, Опанасенко Віталій та Авраменко Валентина - штовхання ядра та метання диску молодша вікова група. Серед старших дівчат не було рівних Івановій Анастасії у штовханні ядра та метанні диску, Чеманов Давід здобув титул чемпіона у бігу на 110 м. з/б, а на 400 м. з/б був срібним призером серед молодших юнаків, Швець Євгеній  на 110 м. з/б та 400 м. з/б став чемпіоном серед старших юнаків. Кукса Владислав здобув срібло у двох видах програми (штовхання ядра та метання диску). Срібло на 3000 м. виборов Сазонов Ігор, бронзову нагоду в бігу на 400 м. з/б здобув Жаровський Дмитро (юнаки старші). Янченко Сергый серед молодших юнаків фінішував третім у бігу на 110 м. з/б.

На фото І місце - Чеманов Давід, ІІІ місце - Янченко Сергій

У загальному заліку команда принесла перемогу Білопільському району та до скарбнички  ХХV обласних спортивних ігор додала 25 залікових очків.

Завдяки професіоналізму, клопіткій праці тренерів-викладачів Білопільської ДЮСШ ім. Юрія Білонога Лазоркіна Р.О., Корнієнка Ю.В. та Міллєра Р.О. наш район кращий!

Вітаємо переможців та призерів змагань! Нехай щастить і надалі!

Переглядів: 337 | Додав: dusha | Рейтинг: 5.0/1