Вітаю Вас, Гість · RSS 29.03.2024, 13:25

Головна » 2016 » Травень » 12 » Другі в області!!!
15:07
Другі в області!!!

Щорічно всередині травня на стадіоні ІФК Сумського педагогічного університету              ім. А. С. Макаренка проходять обласні змагання з легкоатлетичного чотириборства у залік спортивних ігор школярів.

Цього року  11-12 травня честь команди Білопільського району по ІІ групі, в залік ХХІV спортивних ігор, захищали переможці та призери районних змагань з легкоатлетичного чотириборства: дівчата – Авраменко Валентина, Арцибашева  Поліна, Квітко Богдана; юнаки – Кочмала Кіріл, Багров Іван, Булиух Максим.

Згідно програми, юні спортсмени, змагалися в традиційних видах: І день - біг 60 метрів, стрибок у довжину з розбігу. ІІ день - метання малого м’яча та біг на 500 метрів (дівчата) та 800 метрів (юнаки).

Набравши по видам 795 очків команда Білопільського району посіла ІІ загальнокомандне місце, поступившись юним легкоатлетам  з Краснопілля, лише в 5 очків. ІІІ місце посів Ямпільський район.

Надіємося, що дані спортивні  змагання  будуть стимулом для систематичних тренувань, учасникам змагань.          Вітаємо нашу команду, яка достойно представила район, бажаємо нових перемог!!!

Переглядів: 350 | Додав: dusha | Рейтинг: 5.0/1