Вітаю Вас, Гість · RSS 24.04.2024, 06:35

Головна » 2018 » Лютий » 7 » ЧУ з легкої атлетики серед юнаків у приміщенні
15:31
ЧУ з легкої атлетики серед юнаків у приміщенні

У Сумах завершивився перший національний старт зимового сезону– чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2001 років народження, який тривав з 29.01 по 01.02.2018 р. Дані змагання зібрали понад 750 учасників.  Команда Білопільської ДЮСШ ім. Юрія Білонога в загальному заліку серед 42 команд спортивних шкіл України зайняла 11 загальнокомандне місце, пропустивши вперед, лише одну команду Сумської області, легкоатлетів обласної ДЮСШ.

Головні події чемпіонату підсумув старший тренер відділення легкої атлетики Руслан Лазоркін.

Юнацьким чемпіонатом України ми розпочали змагальний сезон серед  юних спортсменів. Після нового року більша кількість атлетів перейшла в старшу вікову групу, і було цікаво, як проявлять себе ті, хто торік виступав у молодшій ланці. Оскільки дані змагання включили в себе велику кількість учасників, то вихід до фінального етапу у всіх дисциплінах був напруженим. Ці змагання дали можливість перевірити готовність атлетів до виступів у зимовому сезоні 2018 року на Всеукраїнському рівні.

Цікаво було спостерігати за легкоатлетами у секторі для штовхання ядра серед дівчат. Три наші  вихованки змагалися за вихід до фіналу, але спортивний досвід та майстерність допомогли потрапити до фіналу, лише одній, Івановій Анастасії. У підсумку з результатом 13 м. 39 см. вона посіла 5 місце. У цьому виді програми серед юнаків кваліфікацію подолали два штовхальника ДЮСШ.  У результаті Кукса Владислав посів 8 місце, а Опанасенко Віталій – 10.

У бігових дисциплінах змагалися чотири наших вихованці. Успішними виступами, з особистими рекордами,  Швеця Євгенія були біг на 60 метрів з/б та  400 метрів.

У підсумкову заліку чемпіонату України серед 24 збірних команд областей України Сумська область посіла 5 місце. До командного заліку увійшло 25 кращих результатів, з них 5 результатів спортсменів Білопільської ДЮСШ ім. Юрія Білонога.

Молодці спортсмени та тренери-викладачі відділення легкої атлетики. Так тримати! Сподіваємося на успішні виступи у наступних стартах.

Переглядів: 306 | Додав: dusha | Рейтинг: 0.0/0