Вітаю Вас, Гість · RSS 20.04.2024, 02:11

Головна » 2017 » Грудень » 18 » Чемпіони - 2017!!!
15:13
Чемпіони - 2017!!!

14-16 грудня 2017 року в спортивному комплексі Сумського національного аграрного університету пройшли змагання за програмою ХХVІ Обласних спортивних ігор школярів з баскетболу серед команд юнаків ІІ групи. В змаганнях прийняли участь переможці зональних змагань збірні команди Білопільського, Великописарівського, Кролевецького, Сумського районів. Змагання проходили за круговою системою в одне коло. Збірна школярів Білопільського району перемігши команди Великописарівського району з рахунком 28:9, Кролевецького району – 31:29, Сумського району – 41:30 виборола перше місце. Друге місце, маючи в своєму активі дві перемоги над командами Сумського (35:19), Великописарівського (27:19) районів, виборола команда школярів Кролевецького району. Третє місце посіли школярі Сумського району. Четвертими стали юні баскетболісти Великописарівського району. Команда переможець та призери змагань були нагороджені грамотами Департаменту освіти Сумської облдержадміністрації, обласної ДЮСШ та призами від баскетбольного клубу «СумДУ».

Переглядів: 307 | Додав: dusha | Рейтинг: 0.0/0