Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 28.03.2024, 21:14

Головна » 2016 » Лютий » 15

Традиційні зимові змагання чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів зібрали близько 450 легкоатлетів із усіх куточків України в манежі УАБС ім.. В. Голубничого. Сумські юніори вкотре підтвердили свій високий рівень посівши 6 командне місце з 25 команд. Свій внесок в здобуток збірної команди області внесла і вихованка ДЮСШ  ім. Ю. Білонога, учениця Білопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Іванова Анастасія (тренер-викладач Міллєр Р.О.).

... Читати далі »

Переглядів: 364 | Додав: dusha | Дата: 15.02.2016 | Коментарі (0)

11 лютого відбулися зональні змагання з волейболу серед юнаків ЗОШ  у залік ХХІV спортивних ігор школярів. Путівки до фіналу виборювали 14 команд-учасників.  Згідно положення про змагання команди були поділені на три групи, дві групи змагалися у м. Білопіллі та третя група у  Марківській ЗОШ.